O nas

KASIA

Od wielu lat jestem związana z końmi – jako właścicielka, hodowca oraz menadżerka jednego z najlepszych polskich jeźdźców. Moją pasją jest wszechstronna opieka nad tymi wspaniałymi, silnymi, a jednocześnie delikatnymi zwierzętami. Chęć stworzenia koniom jak najlepszej opieki, była dla mnie inspiracją do opracowania kosmetyków do ich pielęgnacji.

Prywatnie jestem żoną Jarosława Skrzyczyńskiego, wielokrotnego Mistrza Polski w dyscyplinie skoków przez przeszkody i mamą dwóch fantastycznych chłopaków – Patryka i Filipa, również związanych z jeździectwem.

ANIA

Końmi pasjonuję się niemal od dziecka i przez całe życie jestem związana ze środowiskiem jeździeckim. Moja wieloletnia praca w charakterze luzaczki wielu utytułowanych jeźdźców, pozwoliła mi zdobyć doświadczenie związane z codzienną, kompleksową pielęgnacją koni. Konie to ogromna część mojego życia i prawdziwa miłość.

Wieloletnia praktyka i pasja stały się dla mnie impulsem do stworzenia marki dedykowanej tym wyjątkowym zwierzętom. Każdy produkt BERKANA zamyka w sobie wiedzę o koniach i jest wyrazem oddania ich dobrostanowi. 

O marce

BERKANA to holistyczne podejście do konia. Produkty marki BERKANA powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, obserwacje koni i analizę rytuałów pielęgnacyjnych. Tak powstały unikatowe pod względem składu i bezpieczeństwa stosowania kosmetyki, które odpowiadają na wszelkie potrzeby pielęgnacji wierzchowców.

Jesteśmy otwarte na Wasze uwagi i potrzeby dotyczące pielęgnacji koni oraz naszych produktów — tworzymy markę BERKANA z myślą o Was i Waszych wierzchowcach.

pl_PLPolish
Add to cart